Targoncás Raktáros Januári Munkakezdéssel

Trenkwalder - Lukácsháza
30+ napja (27/04/2024)

munkaköri leírás

Targoncás raktáros Januári munkakezdéssel
Leírás
Targoncás anyagmozgató kollégákat keresünk targoncavezető engedéllyel 4 műszakos munkarendbe Lukácsházi partnercégünk részére Januári munkakezdéssel!
Szükséges vezetői engedélyek:
Vezetőüléses (3324), vezetőállásos (3313), gyalogkíséretű (3312)
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!
Feladatok
A termelésben keletkező készáru mozgatása, ellenőrzése és csomagolása
A raktár rendjének biztosítása és készleteinek kezelése
Anyagmozgatás a raktár és a termelés területén
Anyagmozgások könyvelése a számítógépes rendszerben (SAP)
Szükség szerint részt vesz a kiszállítások segítésében
Magasban történő munkavégzés
Elvárások
Középfokú végzettség
Raktári területen szerzett 1-2 év tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány (mindhárom)
4 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Kiemelkedő munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Munkavégzés helye
Lukácsháza