Tapasztalt Adótanácsadó - Társasági Adó, M&A Adó Területen

Kpmg tanácsadó kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Összetett projektek vezetése és koordinálása, szoros együttműködésben a Partnerrel és/vagy Menedzserrel.
Junior munkatársak támogatása, mentorálása, a munkavégzésük összehangolása és szakmai felügyelete.
Tanácsadó levelek, átvilágítási jelentések, feltételes adómegállapítás iránti kérelmek vagy adóhatósági döntésekkel szembeni jogorvoslati anyagok elkészítése/felülvizsgálata.
Részvétel az ügyfeleinkkel, az adóhatóság, illetve a Pénzügyminisztérium képviselőivel, továbbá a KPMG egyéb társosztályaival való tárgyalásokon, megbeszéléseken.
Adókalkulációk és -bevallások, valamint adókedvezményekkel kapcsolatos dokumentáció elkészítése vagy felülellenőrzése.
Széleskörű szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára adózás területén, a teljesség igénye nélkül az alábbi témakörökben:
Adótervezés
Adózási szempontból hatékony struktúrák kialakítása
Adózási átvilágítás
Beruházási támogatások, adókedvezmények
Adóhatóság/Pénzügyminisztérium/bíróság előtti képviselet
Könyvvizsgálati támogatás
Adóbevallások elkészítése
További információért látogass el az alábbi oldalunkra:
Megbecsült tagja lehetsz az ország egyik legelismertebb társasági adó és M&
A csapatának.
A legnagyobb presztízzsel rendelkező multinacionális cégekkel és azok vezetőivel dolgozhatsz együtt.
Iparág-specifikus tapasztalatra és szerteágazó szakmai tudásra tehetsz szert az összes fő adónemben.
Olyan összetett problémák megoldásában vehetsz részt, amelyek adózáson túlmutató - jogi, üzleti vagy pénzügyi területeket érintő - stratégiai kérdéseket is magukban foglalnak.
A közös munkák során rálátásod nyílik számos társosztály többek között a könyvvizsgálati, a jogi, a tranzakciós tanácsadási, a pénzügyi átvilágítási vagy a vállalatértékelési csapatok működésére is.
Lehetőséged nyílik külföldi tapasztalatszerzésre a KPMG-n belül akár rövidtávú kiküldetések formájában is.
Karrierlehetőséget, szakmai tréningeket és versenyképes fizetést biztosítunk egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben.Pénzügyi, számviteli, gazdasági, vagy jogi területen végezted tanulmányaidat,
1-8 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, lehetőség szerint társasági adózás és helyi adók tekintetében,
Hatékonyan kommunikálsz magyarul és angolul szóban és írásban is,
Analitikus gondolkodásmód és precíz munkavégzés jellemez,
Kiváló problémafelismerő vagy és a lehetséges megoldásokra fókuszálsz,
Csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz problémát számodra.
Áfa és szektorális különadók területén szerzett tapasztalat, valamint
Könyvelői, könyvvizsgálói vagy jogi tapasztalat előnyt jelent.