Takarító

Szabadtéri néprajzi múzeum - Szentendre
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Neked ajánljuk a takarító pozíciónkat, ha szereted a régi épületeket, és szeretnél részt venni egy múzeum mindennapjaiban. Munkád gyümölcsét évente több mint 200.000 látogató csodálja majd meg Magyarország legnagyobb szabadtéri múzeumában.Feladatok:
Elvégzi a takarítási-, valamint a munkaterv alapján az üzemi és kiszolgáló épületek, valaminta kiállítási épületek takarítási és fertőtlenítési munkálatait;
Elvégzi rendszeres időközönként a mellékhelyiségek takarítását és fertőtlenítését;
Gondoskodik a mellékhelyiségek fogyóanyagainak pótlásáról szappan, fertőtlenítő, kéztörlő, WC papír stb.Napi általános, valamint nagytakarításokat végez padló felsöprése, felmosása, fényesítése, szőnyegek és kárpitozott bútorok kiporszívózása, portörlés, pókhálótlanítás, tükrök és lámpák, üvegfelületek tisztítása, kilincsek, korlátok, kapaszkodók fertőtlenítése, dugulások elhárítása, penész eltávolítása stb.;
Szükség esetén elmossa akonyhákban hagyott mosatlant;
Kimossa a különféle foglalkozásokhoz használt, és egyébtextíliákat;
Elő- és bekészíti az egyes foglalkozásokhoz használt anyagokat, eszközöket;
Összegyűjti a hulladékgyűjtőkből a szemetet;
Szükség esetén berendezimeghatározott igények szerint az egyes helyiségeket;
Kitakarítja az Intézménykezelésében álló járműveket;
A beosztásod 1 hónapra előre megkapod tőlünk. A munkaidőkeretben történő foglalkoztatás miatt lesznek olyan pihenőnapjaid,amikethétköznapra adunkki,így az ügyintézéseket, otthoni teendőket szabadság nélkül is el tudod intézni..A Skanzenhangulatos, egyedi, változatosmunkakörnyezetet kínál, amelyről a 80 hektáros Múzeum és a sok-sok látogató gondoskodik.Stabil,hosszútávú, bejelentett munkalehetőséget kínálunk állami munkahely. Nálunk ahónap első napjaiban mindig megkapod a fizetésed.A munkába járásod a jogszabályi előírásoknak megfelelően támogatjuk.Segítünk a továbbtanulásban, ha szeretnél nálunk a későbbiekben szakemberként dolgozni, ezáltal magasabb jövedelemre szert tenni.Betöltött 18. életév,segítőkész, megbízható, szabálykövető személyiség,jó problémamegoldó képesség, kreativitás,önálló és igényes munkavégzésre való alkalmasság,Takarító munkakörben szerzett tapasztalat."
B"
kategóriás jogosítvány

Jelentkezzen most a következőre:
Takarító