Takarító

Amerikai egyesült államok nagykövetsége - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Professzionális takarítási szolgáltatásokat nyújt az amerikai nagykövetség összes ingatlanja számára.Szükség szerint egyéb takarítási szolgáltatásokat is nyújt, mint például az üdvözlőcsomagok és a lakóhelyi bútorok tisztítása.Biztonságosan, hatékonyan és eredményesen használ minden felszerelést.Az Épületfenntartási részleg szeme és füle, jelenti az épületelemekkel és rendszerekkel kapcsolatban észlelt problémákat.Az Egyesült Államok budapesti képviseletén dolgozó személyzet, beleértve a MOH és a harmadik országbeli állampolgárokat TCN, kompenzációs csomagot kaphat, amely tartalmazhat egészségügyi, szeparációs és egyéb juttatásokat.Időarányos 13. havi fizetésTeljesítménnyel kapcsolatos díjakTeljesítmény alapú fizetésnövekedésHelyi és amerikai fizetett ünnepnapokIngyenes belépés a helyszíni edzőterembeUtazási és étkezési hozzájárulásKépzési lehetőségekTAPASZTALAT:
2 év takarítói tapasztalat szükségesVÉGZETTSÉG:
Általános Iskolai végzettségNYELVTUDÁS:
Limitáltangolnyelvtudásszükséges

Jelentkezzen most a következőre:
Takarító