Takarító

Sos-gyermekfalu magyarországi alapítványa - Kecskemét
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Napi takarítás során feladatai:
Szeméttartók kiürítése, tisztítása,Szőnyegek porszívózása,Alapterületek parketta, padló tisztítása,Mellékhelyiségek tisztítása, fertőtlenítése,Törölközők, konyharuhák gépi mosásaKonyha rendben tartása mosogatógép kezelése, kávéfőző takarításaIrodák összterülete:
400 m2. Időszakos takarítási feladatai:
Falak, csővezetékek portalanítása,Nylon, sötétítő függönyök tisztítása mosásAblak- és keret tisztítása,Csempefelületek tisztítása,Közösségi helységek.A feladatok elvégzése napi átlagban körülbelül 4 órát vesz igénybe az előzetes tapasztalatok alapján.Büntetlen előéletLojalitás és lelkiismeretes munkavégzésÖnmagára és környezetére igényesHasonló területen szerzett tapasztalat A munkavégzés helye és foglalkoztatás:
KecskemétA feladatok ellátása 8 óra előtt vagy 16 óra után lehetséges.A foglalkoztatás megbízási szerződéssel történik, és számlaképes érdeklődők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezzen most a következőre:
Takarító