Takarító / Takarítónő

Manufaktúra klub bt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magánszemélyek lakásainak, házainak, nyaralóinak:
Általános takarításanagytakarításafelújítás utáni takarításaépítkezés utáni takarításaÉs cégek irodáinak takarítása,Éttermek üzemi konyháinak takarítása,Csarnokok / Telephelyek nagytakarítása,egyéb ingatlanok takarítása, tisztán tartása a legmagasabb minőségben.Versenyképes fizetés 260.000Ft-tól - akár 380.000Ft-ig a ledolgozott órák alapjánSzakmai tisztítás-technológia fejlődési lehetőségekSzorgalmas hozzáállást plusz juttatásokkal díjazzuk pl. bérlet, bónuszStabil háttérLegyen tiszta, ápolt külsődMinimum legyen általános iskolai végzettséged 8. osztályLégy szorgalmas! ez nagyon fontos!Törekedj a tökéletességre az elvégzett munkáddal kapcsolatbanSzeresd a tisztaságot!Tisztítás-technológiai szakmunkás végzettség nem elvárás, csak előny ha van!Tapasztalat a takarításban.