Takarító (Megváltozott Munkaképességűek Számára)

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.
Miskolci partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Takarító (megváltozott munkaképességűek számára)
Feladatok:
Irodák, öltözők és mellékhelységek napi takarítása,
Porszívó és egyéb takarító eszközök használata,
Eseti jelleggel ablaktisztítás.
Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
Igényes, minőségi munkavégzés.
Amit kínálunk:
Napi 6 vagy 8 órás foglalkoztatás,
Rugalmas munkaidő beosztás
Munkavégzés helye:
Miskolc
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.Myhrteam.Hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a [email protected] email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.