Takarító, Hivatalsegéd Heti 40 Vagy 30 Óra

Magyar országos közjegyzői kamara - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az Önre bízott terület teljes napi takarítása iroda-, tárgyaló-, konyha, és mellékhelyiségekA napi takarításon felül a szezonális takarítás ellátásaPontos, precíz, igényes munkavégzésRugalmasság, találékonyság, az adott helyzethez történő alkalmazkodásHosszútávú munkalehetőség egy stabil magyar munkáltatónálHatározatlan idejű munkaszerződésModern és barátságos munkahelyi légkörEgy műszakos munkavégzés, hétfőtől-péntekigKorrekt bérezés, cafeteria juttatás, munkaruhaBizalmasan kezeli a birtokába jutott információkat, megbízható és diszkrétHigiéniai alapismeretek, tisztítás technológiai alapismeretekPontosság, precizitás, jó időbeosztás, gyors munkavégzésÖnállóan és csapatban is hatékony munkavégzésTakarítói tapasztalat kiemelt munkakörnyezetben pl. szálloda vagy „A” kategóriás irodaházban szerzett tapasztalatTakarítási tapasztalat takarítógéppelReferencia levél korábbi munkáltatótól