Takarítási Menedzser Asszisztens

Uandb kft. - Budapest
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Felsőkategeróriás lakásüzemeltető és takarító cégünk számára keresünktakarítási menedzser asszisztenstFeladatok:
Takarítók mindennapi munkájának koordinálása és irányításaTakarítással kapcsolatos minőségbiztosítási és minőségfejlesztési feladatok ellátása, ideértve:
Takarítás minőségének ellenőrzéseKiegészítő szolgáltatás felmérése:
Kárpittisztítás, ablakmosás, esetlegesen ágyneműcserestb.Értékelés készítése a takarítókésmenedzserek részéreaz elvégzett takarítás alaposságáról és minőségéről.Szükség eseténtréningekbiztosítása a takarítók számáraszakmai iránymutatásokkal.Új munkatársak betanítása adott esetben helyszíni a cég nagyon magas standardjainak megfelelőenTakarítási menedzser időszakos helyettesítése- Nagyon jó, összetartó csapat- Munkába járás támogatása, céges telefon és laptopKépesség csoport koordinálására és csapategység kialakítására, fenntartásáraMagabiztos angol nyelvtudásszóban, ÍrásbanLelkiismeretesés lelkes munkavégzésTakarítási folyamatok átlátásának képessége, amely elengedhetetlena takartítószerek és eszközök használatáhozProblémamegoldó, szervezési és koordinálási készség, logikus gondolkodásRugalmassághozzáállásban és időbeosztásbanHajlandóság hétvégi és ünnepnapi munkavégzésreÖnnálló munkavégzés képessége, problémák önálló kezeléseMegbízhatóság- Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat-B kategóriás jogosítvány