Szúrópróba Ellenőr

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szúrópróba ellenőr
Német tulajdonú,
Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő
Csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe
A legyártott termékek szúrópróba szerű minőségellenőrzése A minőségirányítási
Rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása Nagymértékű selejtképződés
Esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének A hibás, nem megfelelő
Termékek elkülönítése, állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt
Területekre történő bemozgatása
Középfokú műszaki végzettség Műszaki területen szerzett minőségellenőri tapasztalat Pontos, precíz munkavégzés Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés Háromműszakos munkarend vállalása
Multinacionális cég stabil
Háttérrel Teljesítmény lapú bónusz Hosszú távú munkalehetőség Tiszta, rendezett munkakörnyezet Fejlődési, előrelépési
Lehetőség Műszakokhoz igazodó céges
Buszjáratok a környező településekről
Munkavégzés helye
Nyírbátor,