Szolnok- Adatbázis Jelentkezés

Delego kft. - Szolnok
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.
Munkaerő- közvetítési engedélyszám :
680-3/2012-0900
Szolnok- Adatbázis jelentkezés
90
Feladatok
Gépek kezelése és alapanyaggal való feltöltése
Félkész termékek szerelése
Válogatási, csomagolási feladatok ellátása
Munkafolyamatokkal járó adminisztráció elvégzése
Műszakvezetők utasításainak betartása és végrehajtása
Elvárások
8 általános iskolai végzettség
Több műszakos és álló munka vállalása
Monotónia - tűrés
Dolgozni AKARÓ hozzáállás
ÖNÁLLÓ munkavégzésre való képesség
Pontos, hiba nélküli munkavégzés
Hosszú távban való gondolkodás
Amit kínálunk
BETANÍTOTT munkalehetőségek – EGYSZERŰ feladatok
8 általános végzettséggel – INGYENES BUSZOK – NYUGODT, CSALÁDIAS légkör
Több műszakos munkát keresel? Nem okoz gondot az álló munkavégzés?
Van már munka tapasztalatod, de nem tudod merre indulj az álláskeresésé rögös útján?
Egyszerűen csak adatbázisba szeretnél kerülni, hogy ha van egy jó lehetőség akkor felkeressünk?
A legjobb helyen jársz, nálunk SZÁMOS MUNKALEHETŐSÉG közül választhatsz!
NE HABOZZ ->

VERSENYKÉPES ALAPBÉRT biztosítunk
+ BÓNUSZ, + CAFETERIA is jár a bérezésen felül
KÜLÖNBÖZŐ MŰSZAKOK közül választhatsz
Az ELSŐ lépéstől az UTOLSÓIG SEGÍTÜNK Neked
AZONNALI kezdés várható a legtöbb lehetőségünknél
TÁMOGATJUK a bejárásodatINGYENES céges járatokkal
Munkavégzés helye:
Szolnok és környéke
Add le a jelentkezésed, vegyél részt az interjún, ahol mindenben segítünk és állj munkába pár napon belül!
A DELEGO rád vár!
INGYENES céges buszjáratok– többek között - az alábbi településekről biztosítottak:

Abádszalók, Abony, Bánhalma, Cegléd, Cibakháza, Ecsegfalva, Fegyvernek, Jászkarajenő, Jánoshida, Jászladány, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kétpó, Kőtelek, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Mezőtúr, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Surjány, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tápiószele, Tápiógyörgye, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Túrkeve, Újszilvás
Egyéb településekről az Mt.-ben előírtak szerint TÁMOGATJUK a bejárást!
Munkavégzés helye
Szolnok