Szolgáltatási Ügyintéző

Worklife hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Budapesti Intézmény megbízásából a Nádor-Teréz Szolgáltatási Központ részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:
Szolgáltatási ügyintéző
Elvárások:
Legalább középfokú végzettség,,
Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat,,
MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,,
Büntetlen előélet,
Magyar állampolgárság,
Cselekvőképesség,
, Egyéni készségek:
Jó kommunikációs készség,
Jó problémamegoldó készség,
Technikai, műszaki, informatikai érdeklődés, jártasság,,
Önálló munkavégzés,
Pozitív hozzáállás,
Csapatszellem
Előnyt jelent:
Informatikai végzettség,
Műszaki végzettség,
Műszaki munkakörben (nyomtatók kezelésében) szerzett tapasztalat,
Ügyfélforgalmi területen szerzett tapasztalat,
, A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul
Feladatok:
A nyomtatópark kezelése, számlálók leolvasása, elszámolások készítése, kapcsolattartás az üzemeltető céggel.,
A központi menedzsmentrendszer figyelése, a jelzett hibák, elsődleges kezelése.,
A nyomtatókkal kapcsolatos hibabejelentések fogadása és szükség esetén továbbítása a szerviz felé.,
Beléptető, azonosítókártyák legyártása, programozása, nyilvántartása, kezelése.,
Sokszorosítási feladatok elvégzése, vágás, tűzés, fűzés, laminálás.,
Havi és éves elszámolások készítése szakterületén belül.,
Egyéb beszerzési feladatok ellátása a szakterülettel kapcsolatban.
Amit kínálunk:
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "
Közalkalmazottak jogállásáról szóló"
1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.,
, A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, Próbaidő:
4 hónap,
, Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő,
Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot,
Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát,
Bérigény megjelölést,
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
, Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.,
, Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését:
Álláspályázat:
szolgáltatási ügyintéző"
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "
gombra kattintva!