Szőlész

Hilltop neszmély zrt. - Neszmély
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Hilltop Neszmély Zrt., Magyarország egyik vezető szőlészeti és borászati vállalkozása keres, Komárom-Esztergom megyében elterülő ültetvényeinek művelését irányító SZŐLÉSZ munkatársat Feladatkör:
a szőlőtermesztés biológiai, rendszertani, ökológiai ismeretanyagának tudatos alkalmazása az irányítási, termelési és kísérleti tevékenységben,szőlőtelepítési munkálatok előkészítése, megtervezése, lebonyolítása, majd az ültetvény fenntartási és művelési tevékenységének kézbentartása,az ültetvény, a talajállapot, a növény-egészségügyi helyzet folyamatos elemzése, a megfelelő vizsgálatok elvégeztetése, a szükséges döntés meghozatala, végrehajtása,a szüreti előkészületek irányítása, részvétel a szüret megszervezésében, a szüreti döntésekben, annak végrehajtásábanKiemelt fizetésTovábbképzések támogatásaSzakmai karrier lehetőségeK+F projektekben való aktív részvételVállalati gépjárműHosszú távú munka egy megbízható vállalatnálkertészeti/szőlészeti területeken szerzett felsőfokú végzettség.Min. 3 éves szakmai tapasztalat nagyüzemi kertészeti/szőlő termesztési területen.Felhasználó szintű office ismeretekNagyfokú önállóság és határozottság, eredményközpontú proaktív gondolkodásmód.

Jelentkezzen most a következőre:
Szőlész