Szoftverlicencelési Tanácsadó

Ipr-insights hungary kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Támogató munkatársakat – köztük egy személyes mentort az első munkanapodtólFejlődési lehetőséget, tanácsadói tapasztalatszerzéstModern munkakörnyezetet az irodában, és hybrid munkavégzési lehetőségetMinőségi munkaeszközöket laptop, monitor, telefonJó hangulatot, közös programokat túrák, klubok, csapatépítő bulikFelsőfokú végzettség vagy szoftverlicencelés területén szerzett több éves tapasztalatAngol nyelvtudás tárgyalóképesÜgyfélközpontú hozzáállásJó szóbeli és írásbeli kommunikációs készségJó analitikus képesség, Excel magabiztos használataPrecizitásRugalmasságKiegyensúlyozott személyiségKépesség a szoros csapatmunkára és önálló munkavégzésre isSzoftverlicencelési ismeretekIT tanácsadói / szoftverértékesítői tapasztalatokSzámviteli ismeretekFolyamataudit és szabályzatkészítési módszertanok ismereteReleváns jogi háttér ismereteProjektmenedzsment tapasztalatB kategóriás jogosítvány