Szoftverfejlesztő Mérnök

Magyar suzuki zrt. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti megoldások innovációja és fejlesztése, üzemeltetés támogatásaInterface fejlesztés a gyár technológiája, robotjai, autonóm berendezései feléÚjítási lehetőségek, változtatási lehetőségek észlelése, ötletek megfogalmazásaEgyüttműködés,- és kapcsolattartás az autógyár különböző részlegeivel, az üzleti osztályokkal illetve külső beszállítókkalKihívást jelentő komplex alkalmazások tervezése, fejlesztéseÜzleti területek rendszereinek és folyamatainak fejlesztése gyártás, gyártástervezés, beszerzés, értékesítés, aftersales, és logisztikaFelhasználók oktatása és támogatásaKihívásokkal teli munkakörStabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárbanIngyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből Budapestről is!Jól tervezhető munkaidő-beosztásIngyenes melegétkezési lehetőség napi egyszerSZÉP kártya juttatásKedvezményes vásárlási lehetőségek a környékenKedvezményes Suzuki vásárlási lehetőségKépzési, továbbképzési, előrelépési lehetőségDolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!Széleskörű ötletmenedzsment rendszer:
díjazzuk az ötleteid!IT felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű tapasztalatMinimum 2 éves programozási, fejlesztési tapasztalatRelációs adatbázis tervezési és kezelési ismeretekKözépfokú angol nyelvtudásProjektszemlélet, önállóság, precizitásA szakma és a technológia iránti elhivatottság, jó analitikus, és problémamegoldó képességJAVA vagy egyéb más magas szintű programnyelv alapos ismerete,OpenEdge ismeret