Szoftverfejlesztő Matlab És C++

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Szoftverfejlesztő Matlab és C
Multinacionális partnerünk Budapesti cégközpontjába keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok és munkakörök
A cég által gyártott életmentő, illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
Szoftverdokumentáció elkészítése
Szakmai kompetenciák
Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte
C vagy C programnyelv magabiztos ismerete
Beágyazott területen szerzett tapasztalat
Model-based design ismeretek
Matlab (Matlab programming ((m files), Simulink, Stateflow)
ELŐNY:

Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)
Orvosi műszer fejlesztés területen szerzett szoftver tervezői, -fejlesztői gyakorlat
STM32 mikroprocesszoron végzett fejlesztés
UML2 ismerete
CAN, CAN-FD programozásban szerzett tapasztalat
SIL, MIL, PIL fejlesztésben szerzett tapasztalat
A következő toolok ismerete Matlab (System composer, Simulink test, Embedded coder), Git, Jira, Doors / Polarion, Enterprise Architect, Sonar Qube
Német nyelvtudás
Személyes kompetenciák
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (min B2)
Pontos, precíz munkavégzés
Igény a folyamatos fejlődésre
Eredményorientált, nyitott gondolkodás
Csapatszellem