Szoftverfejlesztő C++ (Modell Alapú Fejlesztés)

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Multinacionális partnerünk Budapesti cégközpontjába keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:
Szoftverfejlesztő C (modell alapú fejlesztés)Feladatok és munkakörök:
A cég által gyártott életmentő, illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása
Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése
Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra
Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal
Szoftverdokumentáció elkészítése
Szakmai kompetenciák:
Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte
C programnyelv magabiztos ismerete
Beágyazott területen szerzett tapasztalat
Modell alapú fejlesztésben szerzett tapasztalat
UML2 ismerete
Előny:
Modern szoftverfejlesztési metódusokkal szerzett tapasztalat (pl. SCRUM, TDD, CleanCode)
Orvosi műszer fejlesztés területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat
STM32 mikroprocesszoron végzett fejlesztés
Német nyelvtudás
Tool ismeretek:
Git (ideálisan GitHub), Tervezési minták, praktikák (MVVM, depedency injection, …), Enterprise Architect, Linux, Sonar Qube
Személyes kompetenciák:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (min B2)
Pontos, precíz munkavégzés
Igény a folyamatos fejlődésre
Eredményorientált, nyitott gondolkodás
Csapatszellem
Ajánlatunk:
Innovatív, fiatalos csapat
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, támogató légkör
Rugalmas/kötetlen munkavégzés
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Folyamatos képzések