Szobalány / Szállodai Szobatakarító

Kozmo hotel suites & spa - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A szállodai vendégszobák alapos takarítása, átadása a szabványoknak megfelelőenTakarító és tisztítószerek használata az előírásoknak megfelelőenHigiéniai előírások követése és betartásaTakarítókocsik rendezetten, feltöltött állapotban tartásaKollégákkal való együttműködésJogtisztán bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszonyTeljes munkaidős munkalehetőségKiemelkedő bérezésTámogató, fiatalos csapatÖtcsillagos, modern munkakörnyezetBKK bérlet biztosítása a munkaviszony első napjátólMunkába járás támogatása vidéki munkavállalók számáraMunkaruha és tisztításának biztosításaTérítésmentes melegétkezés a szálloda személyzeti étkezdéjébenNyitott, barátságos személyiségÖnálló, megbízható, precíz munkavégzésVendégcentrikus gondolkodásmódHétköznapi műszakok mellett hétvégi és munkaszüneti napokra eső beosztások elvállalásaAngol nyelv ismereteÖtcsillagos szállodában szerzett tapasztalat