Szezonális Területi Értékesítési Képviselő Határozott Idő

The heineken company - Zala Megye
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti értékesítés fejlesztése és a vállalat üzleti céljainak eléréseA termékek elérhetőségének, láthatóságának a biztosítása, a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtásaAz értékesítési területen a forgalom szempontjából legjelentősebb üzletek látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, előre elkészített túraterv szerintA vállalat által gyártott és forgalmazott termékek elérhetőségének üzlet szinten való biztosítása disztribúcióA vállalat piaci részesedésének megfelelő készletszint folyamatos biztosítása az üzletekbenÚj vevők felkutatásában való aktív részvételKözreműködés szerződés megkötésébenKözvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátástMerchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerintA megfelelő polci árak kialakításának és megjelenítésének biztosításaA tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekébenCsaládias hangulatú, stabil háttér Több, mint száz éves múlttal rendelkező sörgyári környezet Jó csapat és szakértő kollégák Fejlődési lehetőség Izgalmas, innovatív portfólió Változatos béren felüli juttatások:
egészségbiztosítás Mi a HEINEKEN-nél egy büszke család vagyunk, gazdag történelemmel és örökséggel. Szenvedélyünk a kiváló sörök főzése, hiszen ebben vagyunk a legjobbak. Ízig-vérig úttörők vagyunk, igazi vállalkozók akik a jövőbe tekintenek. Összehozzuk az embereket, hiszen élményeket és emlékeket kapnak tőlünk. Ne feledd, kezedben a lehetőség, hogy rendkívüli légy és nyomot hagyj a világban. Csatlakozz hozzánk, még ma!A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.Microsoft Office ismereteB kategóriás jogosítványMunkavégzés helye:
Keszthely, Tapolca, Veszprém vonzáskörzeteKereskedelmi végzettségFMCG területi képviselői tapasztalatAngol nyelvtudás