Szerviztechnikus És Raktáros

Ammega hu kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szállítátószalagok méretre vágása, sütése, vezetőékek felrakása a cégünk műhelyébenSzállítószalagok helyszíni beszerelése, beállítása, üzembe helyezése, szervizeléseÁru összekészítése, csomagolása, kiszállítások előkészítéseBeérkezett áru átvétele, megfelelő helyre való mozgatásaSzíjak vágása és összesütéseBevonatos szíjak esetenkénti készítéseragasztás, csiszolásÁrumozgatás targoncávalHosszú távú munkalehetőség modern munkakörnyezetbenFiatalos, lendületes csapatTargoncavezetői engedély megszerzésére való lehetőségSzállítószalagokkal és azok szervizelésével kapcsolatos szaktudás megszerzése100% bejelentett, versenyképes jövedelemBéren kívüli juttatás és munkába járási támogatásStabil céges háttérKezdés:
leghamarabb 2024. február 1-tőlMinimum 1-3 év raktárban / műhelyben szerzett tapasztalatB kategóriás vezetői engedélyHatékony munkavégzés és proaktív hozzáállásMunkájára igényes személyiségJó csapatjátékosMűszaki terület iránti érdeklődés vagy tapasztalatElektromos targonca vezetői engedély és gyakorlatAngol nyelvtudás