Szerviz Technikus

F&k vending service kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Automaták előkészítése a felújítási és karbantartási feladatokhozA berendezések általános és higiéniás takarításaRész- és főegységek összeszerelése, javításaSzükségszerű alkatrészek cseréjeA gépek készre szerelése, gépindítás és tesztelésMunkalapon vezetni a felhasznált alkatrészek és segédanyagok listájátKövetni a műhelyvezető utasításaitVállakozásunk a Vending Service a megnövekedett számú megrendeléseinek kiszolgálására és meglévő csapatának bővítése céljából szakképzettséggel vagy szakismerettel rendelkező technikus munkatársat keres. Új kollégánk olyan önállóan dolgozni tudó, helyzeteket és megoldásokat logikusan alkalmazó személy, aki elfogadja és alkalmazza a műhelyvezetőnk segítségét és utasításait. Eszközeink és tapasztalataink segítségével minden adott a rád bízott feladatok zökkenőmentes elvégzéséhez. Szakmailag és emberileg is támogató közösség részeként hatékony és gyors munkavégzést várunk el tőled. Elektronikai vagy mechanikai szerelési ismeretekAz automatás szakmában szerzett releváns gyakorlati munkatapasztalatKézi szerszámok és elektromos kisgépek megfelelő használataGyakorlatias szemléletAz automatás azaz a vending ágazatban eltöltött és megszerzett tapasztalat Automaták programozásával kapcsolatos ismeretekCsapatban és önállóan egyaránt képes munkavégzésB kategóriás jogosítványBudapesti lakhely