Szerviz Referens

Leaseplan hungária zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelek és javító partnerek közötti kapcsolat aktív támogatása szóban és írásban;
Kapcsolattartás a kijelölt szerviz partnerekkel;
A szervizpartnerek tevékenységének ellenőrzése, a megbízások és megrendelések kiadása, valamint a teljesítések kontrollja;
Jóváhagyások, engedélyekkiadása a partnerek részére;
Garanciális ügyek teljeskörű menedzselése;
A beérkező reklamációk kezelése illetve megoldásuk egyeztetése az érintett területekkel.Stabil nemzetközi, ugyanakkor családias légkör;
Home office lehetőség;
Modern, zöld irodai környezet;
Belső karrierlehetőségek;
Színes céges programok, a munkavállalói igények figyelembevételével.Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel;
Szervező és rendszerező képesség;
Megbízhatóság, magabiztosság;
Problémaérzékenység, kreativitás;
Ügyfél orientált gondolkodásmód;
Szolgáltatás szemléletű nyitott személyiség vagy;
Folyamatszemléletű gondolkodásmód és munkavégzés jellemez.1-2 éves releváns munkatapasztalod van;
Autóipari szolgáltatónálszereztél szakmai tapasztalatot;
Angol nyelvtudás.