Szerviz Munkatervező Munkatárs

Best hunters tanácsadó iroda - Szigetszentmiklósi Járás
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelünk részére Munkatársat keresünk
Szerviz munkatervező munkatárs munkakörben
Te vagy az ideális jelölt, ha:
Középfokú műszaki végzettséged (technikum) van,
Építőipari rakodógépekkel, vagy mezőgazdasági gépekkel, vagy teherautókkal kapcsolatos szerelési környezetben szereztél korábban tapasztalatot,
Min. 2-3 éves termelés tervezési adminisztrációban szerzett tapasztalattal rendelkezel,
Jó problémamegoldó képességű, rendszerszemléletű, gyors és pontos vagy,
Vállalatirányítási rendszerek, MS alkalmazások kezelése nem okoz gondot,
Pozitív, rugalmas vagy,
Szereted a „pörgést” és tudsz is pörögni,
Fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és a felelősségvállalás.
Autószervizben szerzett munkafelvvői tapasztalat és angol nyelvtuádás előnyt jelent.
A következő feladatok várnak Rád:
Belső megrendelések alapján a javítási munkák megszervezése,
Szakemberek napi feladat leosztásának elkészítése,
Változás kezelés a napi prioritások alakulásával,
Együttműködés a társosztályokkal (pl. raktár, géptervezés),
Gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok adminisztrációja.
Ajánlatunk:
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség.
Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
Versenyképes juttatási csomag.
Szakmai tréningek.
Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós