Szerviz Asszisztens Nagykanizsa

Agri cs magyarország kft. - Nagykanizsa
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Területi vezető közvetlen munkájának segítéseközpont napi munkájának támogatásaegyüttműködés a partnerekkel, más egységek vezetőiveldokumentumok elkészítése, rendszerezésekimutatások készítése, nyilvántartások vezetésemarketing feladatok ellátásában való aktiv részvétellogisztikai szervezési feladatok, EKAER ügyintézésközép vagy felsőfokú végzettségszámítógépes ismeretB kategóriás jogosítványprecíz és megbízható munkavégzésjó problémamegoldó képességjó kommunikációs készségstressz tűrő képességcsapatba való gyors beilleszkedésterhelhetőségfelelősségteljes jellemhasonló területen szerzett tapasztalatkereskedelmi vagy gazdasági végzettségSAP vállalatirányitási rendszerben szerzett gyakorlatangol nyelv kommunikációs szintű ismereteműszaki ismeret, műszaki érdeklődés