Szervezési Igazgató Helyettes

Pannonpharma kft. - Pécsvárad
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalati folyamatok irányítási rendszerének kialakítása, felügyeleteFolyamatok szabályozása, fejlesztése a költséghatékonyság tükrébenMinőség és hatékonyság mérése, és ösztönzés kialakításaErőforrások fejlesztése:
humán, tárgyi, szervezésiStratégiai tervezés és irányításVezetői információs rendszer bővítése, működtetéseVersenyképes jövedelemSokrétű tapasztalatszerzési lehetőségFelsőfokú mérnök-közgazdász végzettség, számítógépes menedzsment ismeretTöbb éves termelő cégnél szerzett felső-/ középvezetői tapasztalatElőny az ipari szakterületeken szerzett tapasztalatReferencia:
A Dél - Dunántúli régióból élelmiszeripar, takarmány- vagy tápgyártásProjektmenedzsment, valamint új és korszerű vezetési elvek, szemlélet, vezetésirányítási módszerek gyakorlati alkalmazásaKörnyezettudatosságMS Office magas szintű tudásaAngol, magyar nyelvtudásHatározott, dinamikus személyiségTulajdonosi szemlélet