Szerszámtervező Mérnök / Technikus

Villkász kft. - Veszprém
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszámtervezés, szerszámpróbák lebonyolítása, szerszámok jóváhagytatásaSzerszámmódosítások koordinálásaSzerszámpróbákkal kapcsolatos kimutatások, státuszjelentések készítéseSzerszámok adatbázisának felügyelete, naprakész követéseRészvétel az ajánlatkérések készítésébenÚj gépek, berendezések, technológiák telepítésében aktív részvételNapi szintű, szoros együttműködés a társszervezetekkel Fejlesztési javaslatok kidolgozásaHibák, eltérések feltárása, azokkal kapcsolatosan az illetékes vezető értesítéseSzerszámkarbantartás által kért módosítások tervezéseAuditokon való részvételInnovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúraVersenyképes juttatási csomagHűségprémium, Karácsonyi bónuszAlbérlettámogatásFelelősség, kihívást jelentő feladatokGépészmérnöki vagy szerszámtervezői, szerszámkészítői középfokú végzettségFémmegmunkálási ismeretek hegesztés, lakatos munkák, fémszerkezetekJó kommunikációs készség és projekt szemléletKimagasló problémamegoldó képesség3D tervezői szoftver ismerete AutoDesk InventorAngol/német nyelvtudásNéhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítvány