Szerszámkarbantartó

Adval tech hungary plant 2 kft. - Szekszárd
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Elvégzi a présszerszámok javítási és karbantartási munkáitHatáridőre és megfelelő műszaki állapotban a termelés rendelkezésére bocsátja a szerszámokatBelső utasítások alapján végrehajtja a szerszám módosításokat Részt vesz a karbantartási dokumentumok elkészítésében, vezetésébenEgyüttműködik részlegen belüli alkatrész rendelés és kezelés tekintetébenJavaslatokat tesz az optimalizálási lehetőségek bővítésére, mely a minőséget illetve a minőség javítását szolgálják, szorosan együttműködve a műszaki tervezéssel és a termeléssel.Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.Egyéb juttatások:
műszakpótlék, cafeteria, havi bónuszA bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a szekszárdi végállomástólTovábbképzési lehetőségekNemzetközi vállalati környezet, svájci háttérJó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkörDinamikusan fejlődő vállalatMunkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalomSzerszámkészítő illetve szerszámgépész végzettségMegbízhatóság, szorgalom, állóképességMűszaki érzékAutóipari normák IATF 16949, VDA ismereteHasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalatFémipari ismeretekFMEA ismeret