Szerszámkarbantartó

Delego kft. - Szolnok
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.
Kölcsönzésiengedélyszám:
1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzésiengedélyszám:
BP/0701/075046-5/2022-10
326
Feladatok
Gyártás során használt gyártósorok, présgépek és szerszámok állapotának ellenőrzése, javítása
Présüzemben található gépek, szerszámok karbantartása
Hegesztési, esztergálási feladatok elvégzése melyek szükségesek a karbantartáshoz
Megelőző, terv szerinti karbantartások végrehajtása
Ad hoc felmerülő hibák elhárítása és azok azonnali jelzése a közvetlen felettes számára
Közvetlen felettestől érkező feladatok ellátása
Elvárások
Középfokú műszaki vagy fémipari végzettség (lakatos, esztergályos területen) - ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez!
Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (kézi hidegalakítás:
fúrás, menetvágás, marás, csiszolás, köszörülés)
Hegesztési ismeret (AWI)
Műszaki beállítottság
Analitikus szemléletmód
Önálló munkavégzésre való képesség
Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
Magas együttműködési és erős kommunikációs készség
Több műszakos munkarend és álló munka vállalása
Precíz, pontos, önálló munkavégzés
Amit kínálunk
KARBANTARTÓ kollégákat keresünk a dinamikusan fejlődő autóiparba lakatos, szerkezetlakatos végzettséggel

Lehetőséget kínálunk, hogy a legversenyképesebb iparágban fejlődhess, tanulhass, ahol egy támogató és szakmai csapat lesz segítségedre minden nap.
Szeretnél élni a lehetőséggel?
Nincs más dolgod, mint JELENTKEZZ hozzánk és pár napon belül ERŐSÍTSD szakértelmeddel a karbantartók csapatát!
RÁD VÁRUNK!

SZUPER ÓRABÉR à minden hónapban pontosan érkező munkabér
STABIL MUNKAHELY à bejelentett hosszú távú, kiszámítható munkaviszony
BÓNUSZ, BALESETBIZTOSÍTÁS à plusz juttatással háláljuk meg a munkád
SZAKMAI KÉPZÉSEK à tanulj, fejlődj, amihez mi hozzájárulunk
INGYENES CÉGESBUSZOK à időt, energiát, pénzt spórolunk meg neked
SZAKMAILAG FELKÉSZÜLT CSAPAT à segítőkész vezetők
CSALÁDIAS LÉGKÖR à szuper munkatársak

VERSENYKÉPES FIZETÉS – IZGALMAS MUNKA – BÓNUSZRENDSZER – CSALÁDIAS MUNKAKÖRNYEZET – INGYENES CÉGES BUSZOK
Munkavégzés helye
Szolnok