Szerszámkarbantartó

Trenkwalder kft - Kecskemét
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Különböző hidegalakító présszerszámok és fröccsszerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása,
Szerszám hibák kivizsgálása, azonnali elhárítása,
A szerszámok tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, utasítás alapján, megelőző karbantartása,
Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése,
Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása,
SAP Preventív karbantartási program használata,
Elektronikus számítógépes dokumentálás,
Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján,
Hegesztési feladatok (AWI),
Fémmegmunkáló gépek napi használata.
Elvárások / Requirements
Középfokú műszaki végzettség
Minimum három év szakmai tapasztalat (Mezőgazdasági gépszerelői, Ipari vagy egyéb gépszerelői, vagy alkatrész gyártási és javítási tapasztalat),
CNC esztergagép és CNC síkköszörű használatában való jártasság
2 műszakos munkarend vállalása,
Műszaki rajzolvasás,
MS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete,
Kreativitás és jó problémamegoldó készség.
Amit nyújtunk / Benefits
Havi alapbér:
szakmai tapasztalattól és tudástól függően,
Bruttó 20.000 Ft/hó jelenléti bónusz,
Bruttó 50.000 Ft negyedéves bónusz,
Bruttó 33.000 Ft/hó Cafeteria.
Útiköltség térítés Kecskemét közigazgatási határán kívül élők számára:
Gépjárművel történő bejárás esetén 30 Ft/km, buszbérlet árának 100%-os térítése,
Egészségbiztosítás/egészségpénztár.
Partnerünk saját állományába történő felvétel!