Szerszámkarbantartó/Készítő

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Kecskemét
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Szerszámkarbantartó munkatársat keresünk 2 műszakos munkarendbe, Kecskemétre!
Feladatok:
Különböző hidegalakító présszerszámok és fröccsszerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
Szerszám hibák kivizsgálása, azonnali elhárítása
Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása
SAP preventív karbantartási program használata
Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján
Hegesztési feladatok (AWI)
Fémmegmunkáló gépek napi használata (fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szerszámköszörű)
Amit kínálunk:
Havi alapbér br. 400 - 530 000 Ft (végzettség és tapasztalat függvényében) + műszakpótlék
Cafeteria próbaidő után SZÉP kártya formájában
Kiemelkedő jelenléti bónusz
Bejárás támogatása (Kecskeméten kívülről érkezőknek 30 Ft/km)
Munkaruha biztosítása
Biztos, hosszútávú munkalehetőség
Betanulás tapasztalt kolléga mellett
Multinacionális környezet, klimatizált üzem
Saját állományba történő felvétel!
Elvárások:
Középfokú műszaki végzettség (szerszámkészítő, mezőgazdasági gépszerelő)
CNC eszterga gép és CNC síkköszörű ismeret!
Minimum 3 év karbantartásban vagy műhelyben szerzett tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása
Műszaki rajzolvasás
MS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete