Szerszámkarbantartó- Ebes

Get work trend kft. - Ebes
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

A KETER a világ legnagyobb műanyag háztartási termékeket és kertibútor termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. Mindezt a leginnovatívabb technológiákkal és fenntartható anyagokkal készül a Keter gyáraiban szerte a világon, több mint 5000 alkalmazottal.
Az ebesi gyárban minden termék műanyagból készül fröccsöntéses technológiával, hozzáadott színezékkel. A termékválaszték igen széles, mely három nagy területre osztható:
Beltéri felhasználás:
háztartás, tárolás, fürdőszobai kiegészítők
Barkács:
rekeszek, szerszámosládák, fiókos tárolók
Kültéri felhasználás:
mélyüléses kerti bútorok, asztalok, napozók, komposztálók
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Ebes község - Hajdú-Bihar vármegye
Munkába járás ingyenes céges busszal, Püspökladány, Kaba, Hajdúszoboszló, Sáránd, Ebes, Mikepércs, Hajdúbagos, Monostorpályi, Hosszúpályi, Létavértes és Debrecen településekről.
AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- ingyenes vállalati buszjárat a megye több településről vagy munkába járás támogatás.
- Biztonságos, tiszta munkakörnyezet, fűtött meleg gyártócsarnok
✅FŐBB FELADATAID LESZNEK:
- A fröccsöntő szerszámok és egyéb berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása.
- A gyártóeszközök előkészítése, használat utáni karbantartása.
AMIT TŐLED ELVÁRUNK:
-szerszámkészítő/lakatos/gépiforgácsoló/esztergályos szakmai végzettség
-szerszám-karbantartás területén eltöltött min. 3 év szakmai tapasztalat
-nehézgép kezelői szakvizsga
- 12 órás éjszakás/nappalos műszakos munkavégzés, folyamatos munkarendben
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- lojális hozzáállás
- jó kézügyesség
- megbízhatóság
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "
gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.
Munkaerő-kölcsönzés eng.Sz.:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés eng.Sz.:
10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021