Széria Diszponens Munkatárs (Német És Angol Nyelvtudással)

Randstad hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!
Kritikus alkatrész ellátottsági helyzet kezelése
Az alapanyag készletek és az anyagáramlás nyomonkövetése
Beszállított alkatrészekkel kapcsolatos logisztikai folyamatok koordinálása
Külső beszállítókkal és belső szakterületekkel való kapcsolattartás
Új alkatrészek kezelésének koordinálása
Projektekben való részvétel
Új kollégák betanításában való részvétel
Auditon való részvétel logisztika specifikus témakörökben
Kritikus helyzetek (például alkatrészhiány) kezelése, koordinálása
Hibás kiszállítások koordinálása
Logisztikai folyamat elemzések készítése
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség
Magabiztos, folyékony német és angol nyelvtudás írásban és szóban
Magas fokú terhelhetőség, rugalmasság
Strukturált gondolkodásmód
Komplexitás kezelés
Kiváló kommunikációs készség
Komplex gondolkodásmód
Jó szervezőképesség
Önálló és gyors döntéshozatal
MS Office ismerete
Nyomás alatti teljesítőképesség
Problémamegoldó képesség, megoldás-centrikus gondolkodásmód
Előny:
Logisztikai végzettség
Logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
SAP ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
Home office lehetőség
Lendületes, stabil nemzetközi környezet
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
A német nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége