Szennyvízüzemi Laboráns

Fővárosi csatornázási művek zrt. - Dunaújváros
új ajánlat (24/04/2024)

munkaköri leírás

SZENNYVÍZÜZEMI LABORÁNS
Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:
Mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése;
Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése;
Elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyvben leírtak szerint;
Laboratóriumi műszerek és berendezések kezelése.
Számunkra az ideális jelölt:
Középfokú vegyipari végzettséggel, illetve technikusi oklevéllel rendelkezik;
Munkáját önállóság,precizitás és megbízhatóság jellemzi;
Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeli;
Mind csapatmunkára,mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:
Víz- és szennyvízelemzés területén eltöltött akkreditált laboratóriumi munkatapasztalattal rendelkezik;
Jártas kisműszeres analitikai vizsgálatokban.
Amit kínálunk:
Önálló munkavégzés,
Hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
Jóléti juttatások.
A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.