Szenior Projekt Mérnök (Forgógépes Szakterület)

Mol nyrt. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Akkor csatlakozz hozzánk!

A MOL Petrolkémia Zrt. Karbantartás szervezete új kollegát keres az alábbi munkakörbe:

Szenior projekt mérnök

Munkavégzés helye:
Tiszaújváros

Az alábbi feladatoknál számítunk rád:

A szakterületedre érvényes MGS sztenderdek (MOL/MPK), valamint szabályzatok alkalmazása, eltérések kezelése, azok szervezeten belüli kommunikálása.
A szakterületedhez tartozó projekt műszaki tartalmának elkészítése, illetve a megvalósítási ütemtervek elkészítésének támogatása.
A projekt megvalósítás műszaki, pénzügyi és határidő kockázatának felmérése és elemzése.
A beszerzési folyamat lebonyolításának támogatása, a szakterületedre vonatkozó ajánlatok, tervek, dokumentumok értékelése műszakilag.
A vállalkozók jóváhagyott ütemterv és minőség szerinti előrehaladásának folyamatos kontrolálása. Szükség esetén a felmerülő problémákra műszakilag megfelelő megoldás keresése, kidolgozása.
A létesítmények próbaüzemében és üzembe helyezésében való közreműködés. A garanciális és szavatossági ügyek kezelése.
Az FMB témák műszaki tartalmának, költségbecslésének és SSC általi megvalósítás összefogása és felügyelete.
Projektek életciklusa során az új műszaki megoldások keresése, a technika fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a korszerű karbantartási eljárások bevezetésére.

Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
Minimum 5 év releváns tapasztalatod van karbantartás területen, valamint projektekben
Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (O365, AutoCAD, SAP-PM)
Középszinten beszélsz angolul
„B” kategóriás jogosítványod van
Szeretsz kreatívan gondolkodni akár a váratlan feladatoknál is

Amit Mi kínálunk:
Részvétel a MOL Petrolkémia forgógépes stratégia frissítésében.
Külföldi neves beszállítókkal való kapcsolattartás, ennek révén szakmai fejlődés.
Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítsége
Kiemelkedő béren kívüli juttatást
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
13. havi karácsonyi jutalom
Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
Wellbeing juttatások:
Az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
Bejárási támogatás