Szenior Nagyvállalati Ügyfél Kapcsolattartó/Kecskemét

K&h bank zrt. - Kecskemét
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, amik Rád várnak:
A portfoliódba tartozó ügyfelek hitel- és egyéb ügylet igényeinek minőségi kiszolgálása,a portfolión realizálható bevétel és profit - elvárások szerinti - biztosítása,a vállalati stratégia ügyfélszintű kivitelezése, új ügyfélkapcsolatok kialakítása, meglévő portfolió ápolása,döntéselőkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő feladatok ellátása,hitelezés - banki kötelezettségvállalásra vonatkozó döntések előkészítése,banki aktív- és passzív szolgáltatásokra vonatkozó ügyfélszerződések előkészítése, megkötése,csapatszintű együttműködés hitelelemző és operációs munkatársakkal, munkájuk irányítása, nyomon követése,adminisztratív és helyettesítési feladatok ellátása,aktív termék / szolgáltatás értékesítés meglévő és új ügyfelek részére, keresztértékesítés.Összetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailagközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésérefelsőfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági végzettség,min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban,számviteli, mérlegelemzési és pénzügyi ismeretek,banki könyvelési, nyilvántartási rendszerek ismerete,munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek,értékesítési dinamizmus, vállalkozó szellem, kezdeményező készség, meggyőző kommunikáció, csapatmunka, ügyfélorientáltság, átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség.