Szenior Minőségbiztosító Gyógyszerész

Richter gedeon nyrt. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártási dokumentációk jóváhagyás előtti ellenőrzése minőségbiztosítási szempontbólGyártást követő kitöltött gyártási lapok / vizsgálati lapok ellenőrzéseEltérés jelentések indítása, kezelése a TWD rendszerbenSzabályozási dokumentumok készítése, véleményezése, felülvizsgálataA gyártó üzemek napi dokumentálási, naplózási feladatainak ellenőrzéseÖnellenőrzéseken, üzemi ellenőrzéseken való részvétel a minőségbiztosítás képviseletébenHatósági inspekciókra, vevői auditokra történő felkészülésben való részvételElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással támogatjukTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Gyógyszerész végzettség3-5 év gyógyszeripari minőségbiztosítási tapasztalatTárgyalóképes angol nyelvtudásBiotechnológiai ismeretek