Szenior Könyvvizsgáló Asszisztens

Leitner + leitner audit kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Külföldi és magyar tulajdonú társaságok könyvvizsgálatánakelőkészítésében kockázatok feltárásavégrehajtásában munkaprogram menténdokumentálásában való aktív részvételFolyamatvizsgálatok és leltár ellenőrzések végrehajtásaAudit szoftverek napi alkalmazásaÜgyfelekkel történő kapcsolattartásAz asszisztens kollégák munkájának koordinálása, támogatásaKönyvvizsgálati problémák feltárása, megoldási javaslatok előkészítéseManager munkájának támogatásaElismerjük a jó munkát és szakmai fejlődés esetén előlépési lehetőséget biztosítunk. Fiatalos, energikus csapat tagja lehetsz, befogadó légkör és támogató vezetőség vár. Piacképes bérezést, cafeteriát, magán egészségbiztosítást. Kellemes, kényelmes, „A” kategóriás irodát. Hibrid munkavégzést és plusz pótszabadságot a munka-magánélet egyensúlyának megtartására. Ha sokat szeretnél tanulni és fejlődni, mi jó választás lehetünk, hiszen tanácsadó cégként széleskörű ügyfélportfólióval találkozhatsz. Nyitottak vagyunk a javaslataidra. Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettségTársalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudásLegalább 3 év szakmai tapasztalat könyvvizsgálat terénTerhelhetőség, önállóság, rugalmasságPontos, precíz munkavégzésNyitottság vidéki munkavégzésreElhivatott hozzáállásJogosítvány