Szenior Kockázatkezelő

Eximbank zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalati hitel előterjesztések kockázati szempontból történő véleményezésePortfolióba tartozó ügyfelek minősítése, ügyféllimit meghatározása;
illetve a gazdálkodási adatok részletes elemzéseÜgyfél, ügylet kezelésére vonatkozó kockázatkezelési javaslat/vélemény elkészítése,Üzleti területtel közösen az ügylet struktúra és biztosítéki rendszer kialakítása, a fedezettség értékeléseAz ügyletek értékelése és minősítése, javaslattétel az értékvesztés és céltartalékszint mértékéreA terület kezelésébe tartozó portfolió dedikált részének monitoringjaStabil munkahely egy biztos hátterű cégnélRugalmas munkavégzés negyedéves munkaidőkeretbenSzakmai fejlődési lehetőségÖnálló, felelősségteljes munkakörKimagasló béren kívüli juttatási csomagTámogató munkahelyi légkörSzakirányú felsőfokú végzettségLegalább 3 éves hasonló területen vállalatfinanszírozási vagy projektfinanszírozási kockázatelemzési/kockázatkezelési/üzleti szerzett szakmai tapasztalatLegalább középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóbanLogikus gondolkodás, analitikus szemléletmódÖnálló, gyors, precíz munkavégzésPontosság, terhelhetőség