Szenior Hitelezési Ügyfélmenedzser

Mfb magyar fejlesztési bank zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti kapcsolat létesítése új ügyfelekkel, folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkelaktív közreműködés banki termékek értékesítésében, illetve hitelprogramok, hiteltermékek fejlesztésébenprojektfinanszírozási és strukturált hitelügyletek projektfinanszírozási terület, illetve mérlegalapú finanszírozáshoz kapcsolódó, valamint strukturált hitelügyletek strukturált finanszírozási terület teljes körű lebonyolítása, beleértve:
Ügyféltárgyalások,finanszírozási ajánlat strukturálása és kidolgozása,döntés-előkészítés, ügylet pénzügyi és kockázatelemzése,előterjesztés írás,szerződéskötés,folyósítások és folyamatos hitelgondozásegyüttműködés a társosztályokkal és a kereskedelmi bankokkalaktív részvétel a banki projektekbenváltozatos, szakmai kihívást jelentő feladatok, betekintés a pénzintézet működésébe, EU-s hitelkonstrukciók lebonyolításábaszakmailag elkötelezett, fiatalos, tapasztalt csapatlaptop, mobiltelefonversenyképes bérezés és egyéb, széles körű béren kívüli juttatások pl.:
magas összegű cafeteria keret, egészségbiztosítás, szűrőcsomag, sporttámogatásfelsőfokú szakirányú közgazdasági végzettségkereskedelmi banknál vállalati beruházási hitelezési, projekt- és/vagy strukturált finanszírozási területen szerzett legalább 2-3 éves finanszírozói tapasztalat az ügyletek teljes körű lebonyolításábanjó kommunikációs készség szóban és írásban egyarántkiváló problémamegoldó és pénzügyi elemző készség, jogi érdeklődésönálló munkavégzés, proaktivitás, rugalmasság, terhelhetőség, precizitás és szakmai igényességfejlődési motivációtárgyalóképes angol nyelvtudás mindkét terület esetén, illetve magas szintű írásbeli angol nyelvtudás a projektfinanszírozási területhez kapcsolódóanfelhasználói szintű számítógépes ismeretek kiemelten MS Excelkonzorciális, szindikált hitelezési tapasztalatkereskedelmi ingatlanfinanszírozási tapasztalat projektfinanszírozási terület esetén