Szenior Generál Vállalkozási Mérnök

Kész építő zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A generál vállalkozási területre beérkező ajánlatkérések feldolgozásában, elemzésében
A generál kivitelezési projektek elnyeréséhez szükséges pályázatok, ajánlatok határidőre történő összeállításában, szakági kollegák szakmai támogatásával
Költségvetési kiírások készítésében, azok a tervnek való mennyiségi és műszaki megfelelőségének ellenőrzésében
A munkában érintett alvállalkozók felkeresésében, ajánlatkérésekben és azok kiértékelésében
Az alvállalkozói ajánlatok műszaki tartalmának szakmai, gazdasági ellenőrzésében, elemzésében
Megrendelői műszaki egyeztetéseken való aktív közreműködés, kapcsolattartás megrendelővel
Minden esetben a gyakorlati megvalósításra való törekvésben, alternatív javaslatok kidolgozásában
Ajánlat műszaki mellékleteinek elkészítésében organizáció, műszaki, pénzügyi ütemterv
Versenyképes ajánlatok elkészítésében, az ügyfél által kitűzött, valamint belső határidők betartásával
A tervező, beszerző, műszaki előkészítő kollégákkal való hatékony együttműködésben
Pályázat figyelemmel kísérése a szerződéskötésigOlyan nagyvállalat tevékenységében vehetsz részt, amely nemcsak a magyarországi piacon, hanem a régióban is meghatározó
Egy dinamikusan fejlődő, BIM látásmóddal felvértezett csapat tagja lehetsz
Barátságos légkörben fogyaszthatod a napindító kávédat, modern és színes irodai környezetben
Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
9. kerületi irodánk könnyen megközelíthető és ha autóval érkeznél, saját parkolónkban ingyenesen tudsz parkolni
...Vagy inkább tekernél a munkába? Semmi akadálya! Zárt kerékpártárolónkban a bringát is nyugodt szívvel leparkolhatod! #tekerjamunkábaFelsőfokú főiskola/egyetem műszaki végzettséggel rendelkezel
Precíz vagy a munkádban és figyelsz a legapróbb részletekre is
Követed a szabályokat, folyamatokat, de képes vagy „out of the box” gondolkodni
Analizáló-szintetizáló látásmód jellemző Rád
Él benned egy egészséges versenyszellem
Remek interakciós, kommunikációs készségeid vannak
Műszaki és gazdasági szempontokból egyaránt megközelíted a dolgokat
Releváns műszaki/vállalkozás előkészítői munkakörben szereztél több év szakmai tapasztalatot