Szenior Főelosztóhálózati Szakértő

Mvm émász áramhálózati kft. - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az áramhálózati főelosztó és elosztó eszközstratégia ES kidolgozásában, az alkalmazott módszerek javításában, fejlesztésben, módosítások kidolgozásában való közreműködés
Egyeztetés az ES-ban meghatározott éves beruházási- és kapacitásterv alapján az egyes beruházási sorokra vonatkozóan
Éves-, közép- és hosszútávú költség- és kapacitásterv összeállításában, ütemezésében és elkészítésében való közreműködés
Főelosztó- és elosztóhálózati eszközcsoportokra vonatkozó beruházási terv munkalisták összeállításában, elkészítésében való részvétel
Beruházási munkák minősítési/priorizálási mutatóinak meghatározása, aktualizálása
Éves tervek megvalósításának kontrolljában műszaki, pénzügyi, időbeni, változási igények kezelésében, engedélyeztetésében, dokumentálásában, terv/tény adatok elemzésében, prognózisok és jelentések készítésében, kidolgozásában való részvétel
Operatív kapcsolat fenntartása a társszervezetekkel a kiemelt projektekhez tartozó munkák mennyiségi, időbeni teljesítésének rendszeres követésébenStabil munkahely
Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Rugalmas munkaidő
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekFelsőfokú villamos szakipari / villamosmérnöki / mérnök informatikus / mérnök közgazdász végzettség BSC/MSC
Legalább 5 év villamos ipari szakmai tapasztalat
MS Office felhasználó szintű ismerete
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Terhelhetőség, rugalmasság, agilitás
Projektmenedzsmentben való jártasság
Stratégiai és üzleti szemlélet
B kategóriás jogosítványSAP felhasználói ismeretek
GIS műszaki nyilvántartási rendszer, MIRTUSZ munkairányítási rendszer ismeretek
Eszközmenedzsment rendszer ismeretek
Angol nyelvtudás