Szenior Fenntarthatósági Tanácsadó

Pricewaterhousecoopers könyvvizsgáló - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Vezeted a projektek leszállítását, szorosan együttműködve a menedzserekkel;
Részt veszel az üzletfejlesztési tevékenységekben, az ötleteléstől a megvalósításig;
Koordinálod az ajánlati anyagok elkészítését;
Edukációs tevékenységbenvaló részvétel:
a PwC’s Academy által szervezett ESG képzések, e-learning anyagok kialakítása;
Együttműködsz különböző szervezeti egységekkel a projektek leszállítása érdekében.A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.Tanácsadónak lenni különleges életérzés:
minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak. Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk! Stabil alapismeretek a fenntarthatósági sztenderdek terén pl. GRI, ESRS, GHG Protokoll;
Legalább 3 év munkatapasztalat fenntarthatósági és/ vagy üzletfejlesztési területen tanácsadói tapasztalat előny, de nem elvárás;
Fenntarthatósági munka audit jellegű vizsgálatában szerzett tapasztalat előny;
EU Taxonómia vagy dekarbonizáció alapú projektekben szerzett tapasztalat előnyErős kommunikációs és problémamegoldási képességek;
Befejezett gazdasági, környezetmérnöki, energetikai vagy jogi tanulmányok;
Felsőfokú angoltudás, aktív német nyelvtudás előny.Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;
Különböző rendezvényeinken tanulhatunk munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;
Belső képzési programjainkon fejleszthetjük tudásunkat;
Támogatjuk a legnépszerűbb ESG képzések részvételi és vizsga díját;
A munkánk mellett számos, érdekes, szívünkhöz közel álló társadalmi felelősségvállalási projektben vehetünk részt, pl. Civil mentorálási program;
önkéntes nap, nonprofitoknak tartott képzések;
Kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások elérhetőek nálunk masszőr, szabó, tisztító.