Szenior Árazási Szakértő

Db cargo hungária kft. - Győr
30+ napja (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az ajánlatadási és árképzési tevékenységek menedzselése, valamint a döntéshozatali folyamat vezetése.Kereskedelmi ajánlatok készítése, amelyek megfelelnek a partnerek elvárásainak, valamint a DB Cargo Hungária belső technológiai, pénzügyi előírásainak.Partnerek igényeinek feltérképezése, árazási stratégia kialakítása.Javaslatok megfogalmazása a kereskedelmi ajánlatok felépítésével és fejlesztésével kapcsolatban a jövedelmezőség maximalizálása érdekében.Partnerek támogatása minőségi ajánlati anyagokkal, ügyféltalálkozókkal.Havi zárási folyamatok támogatása:
várható költségek becslése, költségek leosztása a szervezeti egységek között, bevétel becslés készítéseFuvarokhoz utóelemzés készítése, kiajánlott díj összehasonlítása a tényleges költséggelKapcsolattartás társosztályokkal, DB leányvállalatokkal angol nyelvenhosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi cégnélrugalmas munkaidőt biztosítunk, részben távmunka lehetőséggelszéles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatszkönnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozhatsztámogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunkelismerjük hűséges munkavállalóink munkájátFelsőfokú végzettség közgazdasági, logisztikai vagy szállítmányozási szakirányonÜzletfejlesztési, árképzési területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalatKommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásbanKiváló problémamegoldó és kapcsolatteremtő készségMS Office alkalmazások magabiztos ismereteNémet nyelvismeretVasút szakmai ismeretek és tapasztalat