Szendvics Készítő

Tp trade kft. - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Szendvicskészítő kollégát konyhai feladatokban is jártas keresünk a Győri mintaboltjainkba:
ETO Park. 9027 Győr, Nagysándor József u. 31.Bercsényi Liget.9025. Győr, Bercsényi liget 18.Választható műszakok:
Állandó éjszakai műszakÁllandó hétvégei műszakVáltott műszak több műszakkalFeladatok:
Szendvicsek készítése receptúra alapjánÉtelek tálalásaMirelit pékáru helyben sütéseÁruátvétel MosogatásMunkaterület tisztán és rendben tartásaHACCP napló vezetéseHosszú távon szeretnénk veled együtt dolgozniBiztos munkahelyed lesz, egy fejlődő vállalatnálMegbecsüljük a munkádat, stabil, tervezhető jövedelmet kapszKönnyen tanulható munkaAzonnali munkakezdésPróbaidő után kafetéria kártyaHasonló területen szerzett tapasztalatPékségben szerzett tapasztalatVendéglátásban szerzett tapasztalatAzonnali munkakezdés