Személyügyi Referens

Polyax kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaidő beosztással/nyilvántartással kapcsolatos feladatok munkaidő nyilvántartás elkészítése, hiányzások okainak felderítése, szabadságok nyomon követése A cég munkavállalóinak teljes körű munkaügyi adminisztrációja üzemorvosi vizsgálat, beléptetés, kiléptetés, táppénz igénylésHivatalos szervek NAV, OEP, KSH, OIF felé történő folyamatos és naprakész adminisztrációBérszámfejtés, bevallások elkészítése, kapcsolattartás a külsős könyvelő céggelKölcsönző cégekkel kapcsolattartás, valamint a kölcsönzött munkavállalók adminisztrációKülföldi állampolgárságú szerb, indiai, fülöp szigeteki munkavállalók teljes körű adminisztrációja Konzulátus, OEP, NAV, IdegenrendészetTanulószerződéssel kapcsolatos ügyintézésEgyéb, a munkavállalókat érintő napi feladatok ellátása munkaruházat, előlegkérelem, munkáltatói igazolásMunkásszállással kapcsolatos ügyek intézése eszköz beszerzés, szervizelés, felújításHirdetések készítése és megjelentetése különböző hirdetési portálokonÖnéletrajzok előszűrése, interjúszervezés, kiválasztás és az ehhez tartozó adminisztráció elvégzéseCéges rendezvények, csapatépítők szervezéseversenyképes bérbejárás támogatáshosszú távú munkalehetőségfiatalos csapatközépfokú végzettségminimum alapfokú angol nyelvtudásmunkaügyi és/vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalatjó kommunikációs készségjó problémamegoldó képességadminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatszámítógépes felhasználói ismeretek word, excelönálló munkavégzésre való képességB kategóriás jogosítvány