Személyi Sofőr Angol Nyelvtudással

Hr direkt kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munkavégzés helye:
Nyíregyházi bázissal, országos vagy akár nemzetköziVezetők és egyes alkalmazottak üzleti utakra való elkíséréseVezetők által kiadott további feladatok elvégzése, ideértve az üzleti iratok kezelése, szükséges élelmiszerek, munkaeszközök vásárlása és egyéb beszerzési feladatokA jármű állapotának megőrzéséhez szükséges szervizek, karbantartások szervezése, tankolásSzeretsz vezetni és nem riadsz vissza a külföldi utazásoktól sem? Nem okoz problémát az angolul valókommunikáció? Itt a lehetőség! Frissen betelepülő elektronikai vállalat számára keressük egyik első munkavállalóját személyi sofőr pozícióba!Folyékony angol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány megléteLegalább 5 éves vezetői tapasztalatProaktív munkabírás és a környező országok vezetési szokásainak ismerete