Személyi Asszisztens, Időpont Egyeztető, Call Center Vezető

Meva consulting kft. - Vác
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Személyi asszisztens, időpont egyeztető és call center vezető kerestetik egyszemélyben!
Gazdasági tanácsadó cég keresi megbízható, önállóan dolgozni tudó, értékesítési tapasztalattal rendelkező személyi asszisztensét.
Vállalkozásoknak nyújtunk tanácsadást 4 egyszerű témában az őket érintő változásokról. Mindennapi tevékenységünk során felmerülő adminisztráció, hideg és meleg hívások lebonyolítása, call center munkatársak irányítása a feladat. A próbaidő alatt folyamatosan bővül a feladatkör, ezzel arányosan a fizetés.
Mindegyik feladatkör elvégzendő, nem választható. Egymásra épülnek a feladatkörök folyamatai, így a betanulás és próbanapok is a feladatkörökben leírt sorrend szerint történik.
Feladatkörök
1. Időpont egyeztetés
Heti 10 db érdeklődő generálása hideg hívásokból (hivatalos opten forrásból)
A heti 10 db érdeklődő generálása a munkavégzés alapfeltétele!
2. Személyi asszisztens
Folyamatban lévő megbeszélések koordinálása, időpont egyeztetés, emlékeztetők küldése, kapcsolat tartás
Szerződéskötéssel, leadással, ügyfél igényekkel kapcsolatos adminisztráció
3. Call Center munkatársak toborzása, vezetése
Munkatárs toborzás 1-2 fő (első körben)
Sikeres időpontok meghallgatása, ellenőrzése
Munkatársak szakmai támogatása
A telefonos szoftver (Capitris) kezelése, címanyag kezelés, feltöltés, munkaidő statisztika készítése
Elvárások
Közvetlen és természetes kommunikáció
Monotonitás tűrés
Önálló, AKTÍV, FOLYAMATOS munkavégzés
Telefon szövegek pontos tudása (nem olvasva)
Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, és Adobe Reader magabiztos kezelése)
Jó helyzet felismerő készség
Türelmes és támogató magatartás a munkatársakkal szemben
Értékesítői tapasztalat
Vállalkozói szemlélet
Gyors és pontos munkavégzés
Nyitottság tapasztalatszerzésre és tanulásra
Előny (nem feltétel)
Számlaképesség
Biztosítói, banki szektorban szerzett értékesítői tapasztalat
Telefonos értékesítői tapasztalat
Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
Vállalkozói gondolkodás
Amit kínálunk
Megbeszélés szerint (280.000 Ft-360.000 Ft)
Fejlődési, előre lépési lehetőség
Napi 6-8 óra
Választható irodai / otthoni (ellenőrzött) munkavégzés