Személygépjármű Szerelő

Pappas auto magyarország kft - Pécs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Pappas Auto által forgalmazott márkákhoz tartozó személygépjárművek szervizeléseGaranciális és garancián túli javításainak elvégzéseA személygépjárművek műszaki vizsgára való felkészítéseMunkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartásaVersenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségMagasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülményekNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyAutószerelői végzettségSzemélygépjármű szervizelésben szerzett tapasztalat 3-5 év„B” kategóriás vezetői engedélyFelhasználói szintű számítás-technikai ismeretPontos, precíz, igényes munkavégzésJó problémafelismerő és – megoldó képességFelelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállásSzakmai típusismeretA fenti márkák szervizelésében szerzett tapasztalat