Személyes Felkereső Vállalkozó

Intrum zrt. - Jász-Nagykun-Szolnok Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A térségéhez tartozó, fizetési elmaradásban lévő ügyfelek személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezésérőlRészletfizetési megállapodások kötése, azok nyomon követése, futamidő újratárgyalásaA kezelt ügyek határidőre történő, pontos adminisztrációja melyhez a technikai hátteret biztosítjukRészvétel tréningeken, képzéseken budapesti központunkban vagy vidéki helyszínenTartozással kapcsolatos nyilatkozat aláíratásaÜgyfél részére tájékoztató adása a Megbízó által felkínált megoldási lehetőségekrőlKérdőív kitöltése, környezettanulmány készítése megbízói igény szerintElsősorban életvitelszerűen Jász-Nagykun-Szolnok megyében tartózkodszlegalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezeljártas vagy a Microsoft Office rendszerek használatábanprecíz, szabálykövető és strukturált vagyérdeklődsz a pénzügyek iránt, nyitott vagy a tanulásrakiváló kommunikációs és problémamegoldó készségekkel rendelkezelhatározott, ugyanakkor ügyfélközpontú a fellépésedönálló, kitartó, eredményorientált vagyB kategóriás jogosítvánnyal, saját gépkocsival, illetve helyismerettel rendelkezelszereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben/szektorban:
dolgoztál már tanácsadóként pénzügyi szolgáltatónál, láttál már el területi képviseletet, tartottál személyes kapcsolatot lakossági ügyfelekkelpénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával VAGY azt kiváltó felsőfokú végzettséggel rendelkezel amennyiben nem rendelkezel ezekkel, vállalod a hatósági vizsga letételét