Személy És Vagyonőr

Reál véd kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Intézményi épület és bérlemény védelme, megbízó vagyonának és alaptevékenységének biztosítása, portaszolgálati, vagyonőri tevékenység ellátásaügyfélforgalom, dolgozói ki-be léptetés szabályozásaegyéb, intézmény vezetés által meghatározott őrzési, felügyeleti feladatok ellátásaigény esetén, meghatározott intézmények közötti feladatellátástörvényes, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás külön írásos megállapodás alapján napi 24 órafizetett szabadság, fizetett ünnephosszútávú munkalehetőségmunkaruházatképzés biztosításaÉrvényes a 2005. évi CXXXIII. törvényben előírt személy és vagyonőri igazolvány, tanúsítvány a 68/2012. XII. 14. BM rendeletben előírt vizsgáról, vagy mentesség igazolása, hasonló munkakörben szerzett gyakorlati szakmai tapasztalatintézményőrzésben szerzett tapasztalatlegalább középfokú végzettségjó kommunikációs képességinformatikai eszközök kezelésében jártasságmonotónia tűrés.